Arista kupuje Mojo Networks

Společnost Arista Networks, výrobce cloudových síťových řešení pro datacentra a velké kampusy, oznámila nákup Mojo Networks, které vyvinulo a dodává„kognitivní Wi-Fi“.

Arista kupuje Mojo NetworksMojo Networks, dodavatel cloudově-spravovatelných bezdrátových sítí a tzv. kognitivní Wi-Fi využívající síly cloudu, strojového učení a analytiky, se stane součástí Arista Networks.

Očekává se, že první akvizice společnosti Arista se dokončí během třetího čtvrtletí, a to za podmínky splnění obvyklých podmínek uzavření.

Arista letos oznámila kognitivní cloudovou síť, která byla navržena tak, „aby se zabývala přechodnými změnami souvisejícími se zaměřením podniků na IoT.“

„Navrženou tak, aby přinesla provozní konzistenci a moderní cloudové principy do podnikového kampusu, Arista rozšiřuje tuto architekturu o Mojo Networks, které poskytne bezpečnou, vysoce výkonnou kognitivní Wi-Fi v cloudu,“ uvedl výrobce ve svém oznámení.

Jelikož se Arista soustředí zejména na velká podniková prostředí a kampusy, je pravděpodobné, že sem přesune i zaměření Mojo, které dosud svou nabídkou Wi-Fi řešení dokázalo obsluhovat i zákazníky z řad SMB.

Zdroj: Mojo Networks, Arista Networks

Úvodní foto: Arista Networks, Mojo Networks

Komentáře