Arista koupila Big Switch Networks, posiluje v oblasti cloudového softwaru

Akvizicí Big Switch Networks se Arista chystá posílit funkce pro monitoring sítí ve svých vlastních řešeních, jmenovitě v platformě CloudVision a službě DANZ.

Arista koupila Big Switch Networks, posiluje v oblasti cloudového softwaruSpolečnost Arista Networks oznámila akvizici Big Switch Networks, průkopníka v oblasti monitorování sítě a SDN. Posílí tak funkce své softwarové platformy CloudVision a služby DANZ v oblasti monitoringu sítí.

Big Switch Networks již bezmála šest let spolupracují s Dell EMC Networking na podpoře Open Networkingu a dalších flexibilních řešení,“ řekl Tom Burns, generální ředitel společnosti Dell EMC Networking & Solutions.

Těšíme se, že ve spolupráci s Big Switch, jež je nyní součástí Arista Networks, nabídneme zákazníkům pokročilá řešení pro cloud a monitorování sítí,“ dodal Burns.

COO Aristy Anshul Sadana uvedl, že přidání produktů Big Switch rozšíří analytické možnosti řešení společnosti a pomůže zákazníkům monitorovat jejich cloudové sítě.

Jsme nadšeni, že můžeme spojit síly se společnosti Arista Networks a touto cestou dál usnadňovat cestu zákazníků do cloudu,“ okomentoval akvizici prezident Big Switch Networks Douglas Murray.

Zdroj: Arista Networks

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře