Aricoma Group kupuje společnost Cloud4com

Teprve nedávno představený holding Aricoma Group se rozrostl o další společnost díky akvizici poskytovatele cloudové infrastruktury Cloud4com.

Aricoma Group kupuje společnost Cloud4comNový holding Aricoma Group, který patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, oznámil svou první akvizici v oblasti informačních technologií. Prostřednictvím své dceřiné společnosti AutoCont koupil 100% podíl ve společnosti Cloud4com.

Strategickým výsledkem tohoto spojení se má stát silný český dodavatel IT infrastruktury, který nabízí nejširší portfolio služeb pro oblast SMB. Cloud4com je podle Aricomy jedním z největších nezávislých poskytovatelů cloudové infrastruktury v ČR.

Cloud4com je společnost, kterou dobře známe, protože jsme do ní jako do start-upu investovali již před čtyřmi lety prostřednictvím fondu Springtide Ventures,” uvedl Michal Tománek, investiční ředitel KKCG zodpovědný za oblast informačních technologií.  

To, že jsme teď propojili tyto aktivity, nám jednak potvrzuje dobrou volbu na začátku, ale hlavně pomáhá naplňovat ambici stát se českou jedničkou v poskytování cloudových služeb,“ dodal Tománek.

Zdroj: Aricoma Group

 
Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře