Arcserve uspořádal mezinárodní školení Partner Technical Training

Dvoudenní technický seminář zaměřený na nové verze řešení Arcserve, který se konal v Rajecké dolině na Slovensku, navštívili partneři ze všech zemí Visegrádské čtyřky a z Rumunska.

Arcserve uspořádal mezinárodní školení Partner Technical TrainingSpolečnost Arcserve připravila pro své partnery dvoudenní speciální technický seminář zaměřený na představení nových verzí řešení Arcserve UDP v7, Backup r18, RHA r18, Appliance 9000 a Arcserve Cloud z produktového portfolia společnosti.

Semináře Arcserve Partner Technical Training, který proběhl v malebné části Slovenska, v Rajecké dolině, se zúčastnili partneři hned z několika států – z České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska a Rumunska.

Rád bych poděkoval za opravdu vysokou účast na technickém školení, které určitě napomohla vhodně zvolená lokalita a luxusně vybavený hotel pro zaslouženou relaxaci,“ uvedl Milan Mottl, zástupce společnosti Arcserve pro region východní Evropy.

Snažili jsme se najít destinaci na dosah všech okolních států s klidným prostředím a zároveň tak poděkovat partnerům za spolupráci v úspěšném roce 2018,“ dodal Mottl. 

Zdroj: Arcserve
Úvodní foto: Arcserve

Komentáře