Arcserve hlásí 15% růst v posledním fiskálním roce a zve na setkání v Praze

Společnost má za sebou úspěšné období, ve kterém vykázala trojnásobný růst oproti celkovému trhu a uvedla nové verze svých softwarový i hardwarových řešení pro ochranu a zajištění dostupnosti dat.

Arcserve hlásí 15% růst v posledním fiskálním roce a zve na setkání v PrazeSpolečnost Arcserve, dodavatel komplexních řešení pro ochranu a dostupnost dat, oznámila, že se její obrat v posledním fiskálním roce zvýšil o 15 %. To podle ní představuje trojnásobný růst oproti celkovému trhu, což s sebou přineslo zvýšení tržního podílu.

O celých 28 % pak meziročně vzrostly celosvětové prodeje vlajkové lodi výrobce v podobě platformy pro sjednocenou ochranu dat Arcserve Unified Data Protection (UDP), se kterou Arcserve cílí zejména na segment středně velkých podniků.

Nejnovější verze platformy Arcserve UDP přináší například integraci s prostředím AWS a Office 365. Arcserve rovněž uvedl druhou generaci svých hardwarových zařízení UDP Appliances, která poskytují pro zálohování i fyzickou kapacitu.

Společnost Arcserve v nedávné době svůj růst posílila i akvizicemi, když získala firmy dodávající řešení pro přímou zálohu D2C a obnovu po havárii v podnikových cloudech (Zetta) a poskytovatele softwaru pro archivaci e-mailů (FastArchive, Email Archiving Technology).

Pokud se chcete o novinkách v portfoliu Arcserve dozvědět více, přijměte pozvání na druhý ročník odborného setkání Arcserve Workshop Day, který proběhne 7. 11. 2017 v pražské Art & Event Gallery Černá labuť.

Zdroj: Arcserve
Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře