Arcserve a Sophos navazují partnerství, nabídnou ucelené řešení pro ochranu dat

Nový kyberbezpečnostní produkt z dílny společností Arcserve a Sophos nabídne vícevrstvý přístup k prevenci a ochraně záložních dat. Řešení by mělo být k dispozici v říjnu 2019.

Arcserve a Sophos navazují partnerství, nabídnou ucelené řešení pro ochranu datSpolečnost Arcserve, poskytovatel řešení v oblasti ochrany dat, oznámil globální strategické partnerství se společností Sophos, jež se zaměřuje na oblast zabezpečení sítí a koncových bodů. Cílem je poskytnout organizacím ucelený kyberbezpečnostní produkt.

Výsledkem spolupráce je (zřejmě) jediné řešení na trhu, které v sobě zahrnuje anti-ransomware a další technologie prevence hrozeb, jako je například umělá inteligence na bázi hlubokého učení detekující známý i neznámý malware.

Sophos podotýká, že nové řešení poskytuje vícevrstvý přístup k prevenci, ochraně a imunizaci záložních dat před kybernetickými útoky. Zároveň nabízí programy pro obnovu dat a pokročilou prevenci proti ztrátě dat.

Produkt bude dodáván prostřednictvím řady Appliance Series společnosti Arcserve, která v sobě bude integrovat pokročilý program pro ochranu koncových bodů Sophos Intercept X Advanced pro Server.

Integrované řešení by mělo být k dispozici v průběhu října 2019.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: aloha @Fotolia.com

Komentáře