Arbor dokončil proces oddělení od Sovis CZ a stal se samostatnou firmou

Rok po oznámení plánu na separaci od společnosti Sovis CZ se dodavatel telekomunikačních řešení a služeb Arbor stal samostatný subjektem a plánuje expandovat do nových oblastí.

Arbor dokončil proces oddělení od Sovis CZ a stal se samostatnou firmouSpolečnost Arbor, dodavatel řešení a služeb pro telekomunikační sítě v České republice a na Slovensku, oznámila, že se oddělila od firmy Sovis CZ a stala se zcela samostatným podnikatelským a právním subjektem.

Celý proces oddělení byl oznámený v březnu 2015 a v jeho průběhu došlo ke kompletnímu rebrandingu společnosti Arbor, změně jejího korporátního loga a vlastní identity. Vedení společnosti zůstává beze změn, vlastníkem a jednatelem zůstává Jan Štěpnička.

Jsem rád, že jsme úspěšně dokončili celý proces oddělení obou společností. Umožňuje nám to nyní se více soustředit na další významné projekty v technologickém sektoru. Jedná se o projekty, které budou mít hmatatelné dopady na kvalitu života občanů České republiky a Slovenska,“ uvedl Štěpnička.

Arbor dodává řešení a služby pro mobilní a datové operátory. Zabývá se především komplexní výstavbou a údržbou telekomunikační infrastruktury, přičemž mezi jeho klienty patří například CETIN, české i slovenské O2, Vodafone, Huawei, Benestra, SWAN, Slovanet a další firmy v ČR a SR.

Společně s rozvojem řešení a služeb v oblasti telekomunikací nyní Arbor plánuje rozšířit své služby také do nových technologických oblastí, jakými jsou například chlazení, logistika či facility. První projekty v oblasti chlazení již realizuje pod křídly společnosti Arbor Cooling.

Zdroj: Arbor

Úvodní foto: Arbor

Komentáře