AppSatori získalo certifikaci Premium SMB Reseller pro Google Apps

Společnost AppSatori oznámila, že dosáhla úrovně Premium SMB Reseller pro Google Apps.

AppSatori získalo certifikaci Premium SMB Reseller pro Google AppsCertifikát je podmíněn potvrzením odborné kompetence v oblasti zavádění a integrace cloudových služeb Google do SMB, a v regionu Evropy jej drží 23 společností. AppSatori jeho získáním zdvojnásobila českou přítomnost v této skupině, když doplnila dosavadního českého zástupce, společnost Netmail.

Certifikace přináší několik praktických výhod. Držitelé například získávají dřívější přístup k novým funkcím, mohou lépe využívat technických znalostí odborníků z Google a celkově navazují užší spolupráci s touto společností.

Vyšší úroveň partnerství je pro nás potvrzením, že naši práci děláme dobře. Výhody budou čerpat především zákazníci, kterým tak můžeme nabídnout ještě lepší služby,“ uvedl v tiskové zprávě spoluzakladatel společnosti Ivan Kutil.

Od začátku věříme, že do IT přichází nové časy a Google je lídrem této změny. Zákazníkům tak kromě technologií zprostředkováváme i změnu myšlení a otevíráme pohled na možnosti, které cloud nabízí jako celek,“ doplnil jej další ze zakladatelů společnosti Přemysl Brýl.

Zdroj: AppSatori, ChannelWorld

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře