Apple zpřístupnil iPhone IT distribuci: AT Computers rozšiřuje portfolio

Společnost AT Computers rozšířila svoji nabídku produktů Apple o aktuální modely smartphonů iPhone.

Apple zpřístupnil iPhone IT distribuci: AT Computers rozšiřuje portfolioDoposud společnost AT Computers nabízela od Applu oficiálně tablety iPad a počítače Mac, které získala do distribuce v roce 2010.

Po zpřístupnění iPhonů, které byly dříve oficiálně dostupné pouze mobilním operátorům, do volné distribuce tak ATC rozšiřuje svou autorizovanou nabídku.

Nově aktualizovaná autorizovaná distribuce se týká všech modelů telefonů iPhone, kromě typu 64 GB 5S, dodalo AT Computers. Zboží je na prodejnách naskladněno od 28. 2. 2014.

Produktovým manažerem pro iPhony Jan Svrček. Kontakty na něj naleznete po přihlášení (vpravo nahoře) v profilu AT Computers.

 „Autorizovaná distribuce telefonů iPhone nám výrazně pomůže v našem dalším rozvoji. Tímto krokem jsme doplnili mozaiku o poslední chybějící kamínek a můžeme našim resellerům nabídnout vedle stávajících iPodů, iPadů a počítačů Mac konečně také iPhony. Ke všem těmto zařízením máme v portfoliu bohatý výběr příslušenství od nejrůznějších značek,“ uvedl v oznámení Aleš Kilnar, ředitel AT Computers.

Aktuální model iPhone 5s je na českém a slovenském trhu k dispozici od konce října 2013. Před oznámením Samsungu S5 šlo o první smartphone s integrovaným snímačem otisků prstů.


Zdroj: AT Computers, ChannelWorld

Úvodní foto: Apple, AT Computers

Komentáře