Aplikace Lenovo Writeit usnadní ruční psaní na dotykových zařízeních

Novinka je určena pro dotyková vybraná zařízení od Lenova a pomáhá uživatelům psát rukou nebo stylusem tím, že převádí ručně psaný text do znaků.

Aplikace Lenovo Writeit usnadní ruční psaní na dotykových zařízeníchSpolečnost Lenovo představila aplikaci Writeit, která má vylepšit psaní rukou na zařízeních, u kterých lze používat digitální pero. Aplikace je dostupná na vybraných zařízeních s Windows 8 a digitizérem, aktivním perem nebo technologií AnyPen.

Lenovo uvádí, že na rozdíl od jiných aplikací umožňuje jeho aplikace zapisovat text do libovolného textového pole a to i v případě, že jde o pole v aplikaci, která primárně nepodporuje psaní digitálním perem.

Aplikace funguje na pozadí. Když uživatelé píší, Writeit převádí ručně psaný text na textové znaky. Automatické nástroje navíc rozpoznají neznámá slova, nabízejí jejich alternativy a eliminují překlepy.

Writeit je dostupný pro zařízení ThinkPad Yoga, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 a Yoga Tablet 2. Uživatelé si můžou aplikaci stáhnout zdarma na www.getwriteit.com.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře