APC spouští globální partnerský program pro poskytovatele řešení

Dceřiná firma společnosti Schneider Electric spojila svůj úspěch s úspěchem svých globálních partnerů... a chce jim s tím pomoci.

APC spouští globální partnerský program pro poskytovatele řešeníAPC, dceřiná firma společnost Schneider Electric, spustila nový globální partnerský program, se kterým chce cílit na více než 100 tisíc poskytovatelů řešení po celém světě a nabízet jim svá napájecí, ochranná a chladicí řešení.

Program s vyčerpávajícím názvem APC by Schneider Electric Global Channel Partner Program má parterům poskytovat podporu, zvyšovat jejich ziskovost a obecně zlepšit podobu spolupráce.

Rob McKernan , viceprezident APC pro prodejní kanál, uvedl, že úspěch společnosti je nyní přímo svázán s úspěchem jejích partnerů. Aby jejich úspěch podpořilo, nabízí APC v rámci nového programu generování leadů a registraci obchodů, odměny a marketingové zdroje.

Kromě toho budou mít partneři na výběr z certifikačních drah podle své specializace a dostanou k dispozici informace a řadu nástrojů pro školení a podporu.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře