AOC uvádí 34“ WQHD monitor

Společnost AOC přichází na český a slovenský trh s novým 34“ WQHD modelem, který v sobě snoubí veškeré výhody velkoformátového monitoru s výkonem.

AOC uvádí 34“ WQHD monitor
Monitor je vybaven rozlišením 3440 x 1440 pixelů a poměrem stran 21:9. Na celé ploše monitoru lze zobrazit současně čtyři strany A4, nebo lze zároveň sledovat až 16 video streamů, například z bezpečnostních kamer, které lze snadno poskládat vedle sebe.

Monitor má stejnou výšku jako jakýkoli jiný 27“ model. Užitečná je také možnost prohlížet obrázky a fotky současně z různých zdrojů. Ve výbavě monitoru nechybí ani funkce Screen+, prostřednictvím které lze velký monitor rozdělit do čtyř panelů.

Výškově nastavitelný stojan do až 130 mm, pivot, natočení nebo naklonění umožnění přizpůsobení uživateli. Dále lze monitor připevnit na stěnu, protože odpovídá standardům VESA.

Monitor u3477Pqu je vybaven IPS panelem, a proto nabízí široké pozorovací úhly až 178° horizontálně i vertikálně při jasu 320 cd/m2. Dokáže díky Real 8-bit +FRC zobrazit více než 1 miliardu barev. Obnovovací frekvence dosahuje 60 Hz a čas odezvy 5 ms. Monitor má zabudované 3W reproduktory.

Monitor u3477Pqu vyhovuje podmínkám certifikace EnergyStar 6.0 a TCO 6.0 a pro úsporu elektrické energie je vybaven inteligentním softwarem Eco Mode a e-Saver.

Z hlediska konektivity má 4 USB porty (dva USB 2.0 a dva USB 3.0), DisplayPort a pro uživatele mobilních zařízení s Androidem i HDMI konektor s funkcí MHL.

Stejně jako na všechny své monitory AOC poskytuje i na nový model u3477Pqu tříletou záruku.

Novinka bude na českém a slovenském trhu dostupná od září 2014 za maloobchodní cenu 17 800 Kč.


Zdroj: AOC
Úvodní foto: AOC

Komentáře