AOC oznámilo uzavření sponzorské dohody s herní organizací G2 Esports

Výrobce monitorů v rámci dohody vybaví tréninkové centrum G2 Esports svými špičkovými modely AG251FZ se 240Hz frenkvencí. Partnerství s herními týmy je pro AOC důležité kvůli inspiraci a zpětné vazbě.

AOC oznámilo uzavření sponzorské dohody s herní organizací G2 EsportsSpolečnost AOC oficiálně představila nový globální sponzorský program a oznámila uzavření partnerství s úspěšnou gamingovou organizací G2 Esports. AOC v rámci sponzorské dohody vybaví trénikové zařízení G2 herními monitory AG251FZ, které se mohou pochlubit 240Hz obnovovací frekvencí a 1ms odezvou.

Společnost G2 Esports, kterou v roce 2013 založil profesionální hráč Carlos Rodriguez, se rychle stala velikánem na různých mezinárodních esportovních akcích v Evropě. Dosáhla zde působivých výsledků a získala 79 titulů. AOC je přesvědčena, že tento počet díky jejím monitorům ještě poroste.

Spolupráce se špičkovými týmy z esportu nás inspiruje ohledně toho, jak přemýšlíme o designech monitorů, a pomáhá nám zjistit, které funkce nejlépe vyhovují příslušnému žánru či hře,“ uvedl František Koutník, country manager AOC pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost G2 Esports si získala věhlas nejen díky úspěchu na mezinárodních turnajích a v ligách, ale také proto, že se v jejích soupiskách opakovaně objevují talenty světové úrovně – ať už jde o League of Legends, CS:GO, Hearthstone, PUBG nebo Rocket League.

Zdroj: AOC

Úvodní foto: AOC

Komentáře