Antonín Brož je obchodním ředitelem české a slovenské pobočky společnosti Ricoh

Dosavadní šéf divize Business and Information Services ve společnosti Canon přestoupil do Ricohu, kde bude řídit obchodní aktivity na českém i slovenském trhu.

Antonín Brož je obchodním ředitelem české a slovenské pobočky společnosti RicohSpolečnost Ricoh oznámila jmenování Antonína Brože do funkce obchodního ředitele své české a slovenské pobočky. Brož bude ze své nové pozice zodpovědný za obchodní aktivity společnosti napříč všemi jejími divizemi.

Antonín Brož má více než 15leté zkušenosti v oblastech přímého i nepřímého obchodu se zaměřením na strategický rozvoj a obchodní expanzi společností. Posledních 10 let působil na klíčových manažerských pozicích ve společnosti Canon.

Od roku 2014 konkrétně zastával pozici ředitele divize Business and Information Services, kde vedl tým více než 200 pracovníků se specializací na digitální transformaci a optimalizaci dokumentových, obchodních a komunikačních procesů.

Mým hlavním cílem bude obchodně i kvalitativně rozvíjet všechny oblasti byznysu a tím posilovat konkurenční výhodu i tržní pozici společnosti Ricoh napříč klíčovými segmenty,“ uvedl nový  obchodní ředitel ke svému jmenování.

Zdroj: Ricoh

Úvodní foto: Ricoh

Komentáře