Annex NET se setkal s příznivci innovaphone

Dne 2. 4. 2015 se uskutečnílo pravidelné setkání příznivců značky innovaphone, pořádané společností Annex NET ve spolupráci se firmou Sitel.

Annex NET se setkal s příznivci innovaphoneSetkání společností Annex NET a Sitel se zúčastnilo více než 35 posluchačů. Cílem akce bylo představení nových funkcí innovaphone verze 11, která pro uživatele přináší pokročilé funkce a aplikace jednotné komunikace. 

Mezi hlavní funkce nové verze patří například sdílení souborů, aplikací, nebo celého desktopu a dále aplikace My PBX, která řeší chat, video a instant messaging.

Annex NET se setkal s příznivci innovaphoneDále byly představeny rozšířené aplikace Remote Call Control (RCC) a to nejen nad telefony innovaphone, ale i nad mobilními GSM přístroji s aplikacemi MyPBX.

Tato integrace, výrazně zvyšuje dostupnost uživatele a zároveň poskytuje soukromí mobilního čísla. Samozřejmostí je přenos signalizace dostupnosti napříč celým řešením innovaphone včetně integrace s MS Outlook.

Dalšími nástroji, které byly na setkání prezentovány a již jsou standardním doplňkem řešení zákazníka, jsou aplikace Fax Server, Monitoring, Report server, Hlasový systém, On-Line nahrávání včetně správy nahrávek, které zároveň umožňuje šifrováni informací. Součástí prezentace bylo také představení pracoviště operátora (spojovatelky).

VAnnex NET se setkal s příznivci innovaphonezhledem rostoucím požadavkům na zabezpečené přenosy zde byly také předvedeny záznamy otevřené a šifrované komunikace v celém řešení innovaphone. Výrobce již ve standardním nastavení využívá možnosti několika způsobů šifrování, aby chránil zákazníka před zneužitím předávaných důvěrných informací.

Zdroj: Annex NET
Úvodní foto: Annex NET

Komentáře