Anna Leshi je marketingovou manažerkou SUSE pro východní Evropu & CIS

Nová manažerská posila SUSE bude zodpovídat za budování vztahů a propagaci řešení společnosti ve východní Evropě a Společenství nezávislých států.

Anna Leshi je marketingovou manažerkou SUSE pro východní Evropu & CISSpolečnost SUSE oznámila, že její manažerský tým v České republice a na Slovensku, ale i v dalších zemích východní Evropy a Společenství nezávislých států posílil o Annu Leshi. Ta nastoupila na pozici field marketing managera pro regiony EE & CIS.

Úkolem nové manažerky je budování vztahů a propagace produktů i řešení společnosti SUSE v zemích bývalého východního bloku. Leshi má více než desetileté zkušenosti ze společností Kerio Technologies, Creditinfo či Western Digital.

Jsem ráda, že nastupuji do SUSE v době, kdy se stala zcela nezávislou společností,“ komentovala Anna Leshi nedávný přechod firmy pod nového majitele, investiční skupinu EQT. „Těším se na propagaci oceňovaných produktů, které SUSE nabízí.“

Leshi je vášnivou cestovatelkou, ráda čte knihy a fandí sportu. Podporuje také několik charitativních organizací a podílí se na ochraně práv zvířat. Mluví plynně anglicky, rusky, česky a makedonsky.

Úvodní foto: SUSE

Komentáře