Anect získal odbornou certifikaci VMware v oblasti virtualizace sítí

Odborný certifikát v oblasti virtualizace sítí podle Anectu slouží jako potvrzení, že je společnost schopná pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na technologiích VMwaru.

Anect získal odbornou certifikaci VMware v oblasti virtualizace sítíSpolečnost Anect oznámila, že získala certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí. Certifikát potvrzuje připravenost společnosti urychlovat digitální transformaci zákazníků pomocí služeb založených na technologiích VMwaru.

Společnost VMware má technologii nezbytnou k dosažení obchodních cílů a potřeb našich zákazníků. Tato certifikace je formálním potvrzením našich hlubokých znalostí, kompetencí a zkušeností,“ uvedl Pavel Srnka, consulting director a člen představenstva Anectu.

Doplnil, že Anect se zaměřuje na automatizaci privátních i hybridních ICT infrastrukturních prostředí. Věří totiž, že virtualizace a softwarové definování sítí, serverů, kontejnerů, úložišť a zabezpečení jsou v době digitální transformace nezbytné pro podporu potřeb firem.

Tento úspěch ukazuje zákazníkům, že partneři jako Anect se této problematice do hloubky věnují a mají prokazatelné odborné znalosti a zkušenosti s pokročilými technologiemi VMwaru, “ řekla Jenni Flindersová, viceprezidentka a ředitelka pro světovou síť distributorů společnosti VMware.

Certifikace Master Services Competency pomáhají partnerům doložit schopnost poskytovat řešení založená na potřebách zákazníků, technickou zdatnost a prokazatelné výsledky a odlišit se od konkurence v některé ze čtyř odborných oblastí.

Partneři společnosti VMware mohou získat zmiňovanou odbornou certifikaci v oblasti správy a automatizace cloudu, virtualizace datových center, digitálního pracovního prostředí, síťové virtualizace a VMware Cloudu na AWS.

Zdroj: Anect
Úvodní foto: © pressmast

Komentáře