Anect se stal certifikovaným partnerem pro řešení Acano/Cisco Meeting Server

Díky certifikaci začal Anect nabízet toho řešení pro správu vícebodových videokonferencí, a to v on-premis, hybridní i cloudové podobě.

Anect se stal certifikovaným partnerem pro řešení Acano/Cisco Meeting ServerSpolečnost Anect se stala oficiálním partnerem pro prodej platformy Acano/Cisco Meeting Server (CMS). Díky tomuto řešení, které je k dispozici v on-premise, hybridní i cloudové podobě, mají uživatelé získat kontrolu nad svými vícebodovými konferencemi.

CMS poskytuje vylepšený přístup prostřednictvím softwarových klientů a mobilních zařízení a nabízí také širokou interoperabilitu napříč platformami, zejména pokud jde o spolupráci s prostředím Skype for Business nebo připojení externích uživatelů přes webový prohlížeč a technologii WebRTC.

Pro získání CMS partnerství musel Anect splnit obchodní i technická školení s navazujícími certifikacemi. Současně s tím nasadil CMS infrastrukturu do svého nového cloudového prostředí Anect Collaboration Cloud. Zájemci si tak mohou vytvořit vlastní uživatelský účet a ověřit si všechny výhody CMS prostředí v každodenní praxi.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: © apops - Fotolia.com

Komentáře