Anect je zlatým partnerem společnosti F5

Certifikace podle Anectu potvrzuje vysokou úroveň znalostí a zkušeností technických expertů společnosti a množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků firmy.

Anect je zlatým partnerem společnosti F5Společnost Anect oznámila, že se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je dle Anectu potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů i úspěšně implementovaných projektů.

Nástroje a řešení společnosti F5 pomáhají našim zákazníkům při jejich digitální transformaci a rychlému vývoji, při zavádění nových aplikací, při zajišťování aplikační dostupnosti a bezpečnosti proti útokům hackerů a škodlivých botů, DDoS útokům apod, “ uvedl Ivan Svoboda, senior security advisor společnosti Anect.

Firma dodává, že zvýšená poptávka a potřeba aplikační bezpečnosti (například i nástrojů F5) souvisí hned s mnoha faktory. Jedním z nich je například neustále se zrychlující proces agilního vývoje a zavádění nových aplikací (trendy DevOps).

Mezi další patří trend digitalizace a samotné digitální transformace, přechod do cloudových a hybridních prostředí, potřeba sledovat a zvyšovat efektivitu výkonnosti aplikací a v neposlední řadě zvýšená frekvence a různorodost kybernetických útoků.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře