Anect je partnerem roku VMwaru v oblasti sítí a bezpečnosti

Po získání VMware Master Services Competency se Anect může pochlubit také oceněním pro partnera roku 2019 v oblasti sítí a bezpečnosti.

Anect je partnerem roku VMwaru v oblasti sítí a bezpečnostiSpolečnost Anect oznámila, že získala ocenění partner roku 2019 společnosti VMware v oblasti sítí a bezpečnosti. Ocenění navazuje na nedávno získanou odbornou certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí.

Zvláště v tomto náročném období je to pro nás velmi povzbuzující zpráva a jsme hrdí na to, že se nám za minulý rok podařilo získat v této oblasti zasloužené ocenění,“ uvádí k získanému ocenění výkonný ředitel Anectu Jan Zinek.

Anect dodává, že jako jedna z mála firem v ČR dosáhl nejvyšší možné úroveň partnerství s VMwarem (Principal Partner) a je držitelem kompetence VMware PKS pro řešení, jež usnadňuje nasazení a provoz produkčních kontejnerů Kubernetes.

„Směřujeme k automatizaci a orchestraci technologií, které zákazníci využívají v rámci svého prostředí, a to včetně nezbytné bezpečnostní vrstvy. VMware vnímáme jako jednu z vhodných automatizačních produktových rodin,“ dodává Jan Zinek.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře