Anect je nejúspěšnějším partnerem Check Pointu v ČR za rok 2020

Vedle uznání pro nejlepšího lokálního partnera loňského roku Anect získal také nejvyšší stupeň partnerské certifikace Check Pointu na úrovni pětihvězdičkového partnera.

Anect je nejúspěšnějším partnerem Check Pointu v ČR za rok 2020Společnost Anect oznámila, že získala nejvyšší stupeň partnerské certifikace společnosti Check Point Software Technologies na úrovni 5* a zároveň byla vyhlášena nejlepším partnerem Check Pointu v České republice za rok 2020.

Anect je podle Daniela Šafáře, country managera CZR regionu ve společnosti Check Point, jedinou ryze českou firmou držící tento prestižní partnerský status.

Kromě toho je Anect i držitelem prestižní ACE certifikace, díky které svým zákazníkům dokáže nabídnout špičkový servis v podobě výměny vadného hardware do 4 hodin kdekoliv rámci České republiky,“ dodal Šafář.

5* je pro nás závazek nejvyšší kvality služeb v oblasti bezpečnosti. [...] Certifikace ACE spolu se získaným partnerským statusem z nás dělá velmi unikátního partnera v celé východní Evropě,“ uvedl Filip Korbel, obchodní ředitel Anectu.

Anect má od společnosti Check Point lokálně vynikající podporu, tvoříme tak skvěle fungující duo, které poskytuje služby na špičkové úrovni. Na tom budeme intenzivně dál pracovat i v následujících letech,“ uzavřel.

Zdroj: Check Point

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře