Andrej Aleksejenko je viceprezidentem Teradata pro ČR, Polsko a Rusko

Aleksejenko ve společnosti pracuje od roku 2008, jako viceprezident bude dohlížet za strategii, podnikání a spolupráci s partnery Teradata v České republice, Polsku, Rusku a severských zemích.

Andrej Aleksejenko je viceprezidentem Teradata pro ČR, Polsko a RuskoSpolečnost Teradata oznámila, že novým viceprezidentem pro severní Evropu, ČR, Rusko a Polsko se stal Andrej Aleksejenko. V nové roli bude odpovídat za strategii, podnikání a spolupráci s partnery Teradata v příslušných zemích.

Aleksejenko do společnosti Teradata nastoupil v roce 2008 a zastával role v oblasti financí a prodeje. Posledních osm let působil jako country manager firmy pro Rusko.

Od mého příchodu do Teradata před více než 13 lety se naše společnost vyvinula v cloudového lídra, který díky pokročilé datové analýze mění způsob, jakým podniky fungují a lidé žijí,“ uvedl Aleksejenko.

Aleksejenko podle výkonného viceprezidenta společnosti Teradata pro EMEA Magnuse Palmaera prokázala vůdčí schopnosti a schopnost dosahovat úspěchu prostřednictvím strategie go-to-market.

Poté, co stál za získáním mnoha nových velkých zákazníků v Rusku, věřím, že nyní přinese tuto houževnatost a ambiciózní přístup do našeho severoevropského regionu severských zemí, Ruska, Polska a České republiky,“ dodal Palmaer.

Zdroj: Teradata

Úvodní foto: Teradata

Komentáře