Americká firma Kemp kupuje společnost Flowmon Networks

Spojením technologií obou společností vznikne úzce integrovaný proces zpětné vazby a řešení událostí, který poskytuje vhled a zároveň řeší hlavní příčinu problémů vedoucích k degradaci aplikační zkušenosti.

Americká firma Kemp kupuje společnost Flowmon NetworksTechnologická společnost Kemp Technologies oznámila akvizici české společnosti Flowmon Networks, která pomáhá zajišťovat výkon a bezpečnost počítačových sítí.

Akvizice slučuje technologie Kempu pro dostupnost aplikací a bezpečnost služeb s technologiemi Flowmonu pro hlubokou viditelnost do sítě a automatizovanou reakci na bezpečnostní incidenty.

Díky tomuto spojení získají síťové (NetOps) a bezpečnostní (SecOps) týmy komplexní nástroj pro včasnou detekcí pokročilých hrozeb a síťových anomálií spolu s doporučením nápravných opatření.

Rozšířením našeho portfolia o Flowmon dáváme našim zákazníkům ideální kombinaci síťové analýzy, proaktivní detekce hrozeb a rozložení zátěže pro zajištění optimální a nepřerušované uživatelské i aplikační zkušenost,“ uvedl CEO Kemp Technologies Ray Downes.

Naším cílem je pomáhat NetSecOps týmům se správou a zabezpečením jejich síťové infrastruktury. Spojení se společností Kemp je skvělá příležitost, jak přiblížit naše řešení dalším zákazníkům po celém světě,“ dodal CEO a spoluzakladatel Flowmon Networks Jiří Tobola.

Zdroj: Flowmon Networks

Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře