Alza se vrhá do B2B, spouští program s nabídkou pro školy a veřejné instituce

V rámci programu Pro školy a stát nabídne žadatelům z řad veřejných institucí produkty za výhodnější ceny, vlastního obchodníka či odloženou splatnost. Pro partnerské školy pak připravuje exkurze do skladů a provozoven.

Alza se vrhá do B2B, spouští program s nabídkou pro školy a veřejné instituceE-shop Alza.cz čeří vody v oblasti business-to-business a spouští nový program s názvem Pro školy a stát. V rámci něj nabízí veřejným institucím výhodné podmínky nákupu, vlastního obchodníka, odloženou splatnost i produkty k vyzkoušení předem.

Žadatelé z řad veřejných institucí se mohou registrovat přímo v nové záložce s názvem programu. Následně je kontaktuje obchodník Alzy a odemkne jim přístup do speciálního ceníku či jim rovnou sestaví nabídku na míru.

Alza.cz uvádí, že školám dokáže zprostředkovat a doporučit produkty vhodné do výuky. Navíc nabízí rychlé dodání, instalaci v místě či pomoc s administrativou, a to včetně veřejných zakázek či rámcových smluv na dodávky.

Program Pro školy a stát navazuje na zhruba půlroční pilotní projekt, v rámci něhož Alza.cz vybavila PC učebny ve dvou českých a jedné slovenské škole. E-shop navázal spolupráci i s Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC).

Pro partnerské školy společnost navíc připravuje i exkurze, během kterých studenti nahlédnout do skladu i pod pokličku provozu poboček. Zhruba 1,5hodinové prohlídky holešovického showroomu jsou naplánovány na květen.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Komentáře