Alza rozšiřuje síť AlzaBoxů, budou dostupné na třetině čerpacích stanic OMV

AlzaBoxy jsou aktuálně instalované u 50 čerpacích stanic napříč Českou republikou a usnadňují tak bezkontaktní vyzvednutí zakoupeného zboží na méně frekventovaných místech.

Alza rozšiřuje síť AlzaBoxů, budou dostupné na třetině čerpacích stanic OMVSpolečnosti OMV a Alza rozšiřují svou spolupráci. Zákazníci internetového prodejce si budou moci nechat zaslat zboží do jednoho z 50 AlzaBoxů instalovaných u čerpacích stanic OMV po celé České republice.

Koncem loňského roku jsme poskytli u našich čerpacích stanic prostor pro větší množství AlzaBoxů. Na základě kladné reakce zákazníků jsme se společně s Alzou rozhodli tuto spolupráci dále rozšířit,“ vysvětluje Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV Česká republika.

Na konci druhého čtvrtletí 2021 budou mít řidiči podle Jandy možnost vyzvednout zboží zakoupené na e-shopu Alza.cz bezkontaktně již u více než třetiny všech čerpacích stanic OMV v České republice.

AlzaBoxy se během pandemie ověřily jako jeden z nejbezpečnějších způsobů vyzvednutí zboží,“ dodává Jan Moudřík, ředitel expanze, facility a showroom managementu ve společnosti Alza.

Jejich umístění u čerpacích stanic zákazníci podle něj oceňují, protože si mohou vyzvednout objednávku při cestě domů. „Spolupráce s řetězci, jako je OMV navíc umožňuje jejich síť rozšiřovat podstatně rychleji,“ uzavírá.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Alza

Komentáře