Alza přichází s nabídkou na vybavení pro práci z domova, upravuje pronájmovou službu

Alza.cz oznamuje, že významně navýšila skladové zásoby notebooků a PC. Zároveň se rozhodla zkrátit minimální dobu pronájmu zařízení v rámci služby Alza NEO z původních 18 měsíců na 4 měsíce.

Alza přichází s nabídkou na vybavení pro práci z domova, upravuje pronájmovou službuSpolečnost Alza.cz v souvislosti s aktuální situací informuje, že navýšila skladové zásoby notebooků a počítačů tak, aby byla schopná přečkat případné výpadky v zásobování, ke kterému dojde v průběhu druhého čtvrtletí 2020.

V posledních dnech se naše pozornost přesunula na možný dopad situace přímo na naše zákazníky, a to z řad firem i jednotlivců,“ říká obchodní ředitel Alza.cz Petr Bena s tím, že mnoho Čechů v karanténě je schopno pracovat, ale často k tomu nemají potřenou výbavu.

Proto Alza přichází s pomocí a pro firmy i jednotlivce sestavila nabídku pro práci z domova. Ta spočívá v možnostech financování nebo připraveném výběru řady modelů notebooků, monitorů, klávesnic a myší.

Služba Alza NEO, jež nabízí pronájem produktů, je v souvislosti s aktuální situací mimořádně zkrácena na 4 měsíce (z původních minimálně 18 měsíců), a to za jednorázový poplatek ve výši dvou měsíčních nájemných navíc, nebo na 8 měsíců s jedním měsíčním nájemným navíc. 

Uživatelé služby však podle společnosti mohou reagovat flexibilně na své potřeby a v průběhu pronájmu si produkty ponechat až do běžných 18 měsíců u notebooků či 6 měsíců u mobilních telefonů.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: © Saklakova - Fotolia.com

Komentáře