Alza.cz svěřila svou infrastrukturu do rukou Českých Radiokomunikací

Na základě spolupráce obou společností bude Alza.cz využívat služeb serverhousingu Českých Radiokomunikací v rámci pražského datacentra DC Tower. České Radiokomunikace zároveň oznámily další investice do svého vybavení.

Alza.cz svěřila svou infrastrukturu do rukou Českých RadiokomunikacíSpolečnost Alza.cz začne od září 2017 využívat služeb serverhousingu Českých Radiokomunikací (CRA) v rámci největšího a nejmodernějšího datového centra CRA v DC Tower v Praze na Žižkově.

Alza.cz využije služby serverhousingu CRA pro zajištění vyššího zabezpečení serverové infrastruktury, a tím i bezpečnějšího a stabilnějšího provozu svého e-shopu. CRA považují důvěru ze strany renomovaného e-shopu za známku kvality.

CRA uvádějí, že budují další sály a navyšují výkon a kapacitu svých datových center, aby vyšly vstříc potřebám nových i stávajících zákazníků. Jen v rámci datacentra DC Tower letos investovaly desítky milionů korun na rozšiřování služeb a zlepšování jejich kvality.

Datacentrum DC Tower by se mělo ještě v letošním roce dočkat zvýšení kapacity o 75 %. Kromě budování nových prostor v rámci komerčních datových sálů dochází také k rozšiřování privátních sálů.

Zdroj: České Radiokomunikace

Úvodní foto: České Radiokomunikace

Komentáře