Alza.cz spustila pilotní provoz Zkušebky, chce podpořit prodej velkých spotřebičů

Nová služba jménem Zkušebka nabídne zákazníkům možnost vyzkoušet si vybrané zboží z kategorie velkých domácích spotřebičů přímo v domácnosti a případně je do 60 dní vrátit.

Alza.cz spustila pilotní provoz Zkušebky, chce podpořit prodej velkých spotřebičůSpolečnost Alza.cz spustila pilotní provoz nové služby s názvem Zkušebka. Zákazníci díky ní získají možnost vyzkoušet si vybrané výrobky ze segmentu velkých spotřebičů – sušičky, pračky se sušičkami a myčky – na dva měsíce zcela zdarma.

Alza uvádí, že sušičky a mnohdy ani myčky ještě stále nejsou v českých domácnostech zcela běžnou záležitostí. V pilotním provozu si proto zákazníci budou moci vyzkoušet více než 100 produktů z těchto kategorií.

Pokud se spotřebič v domácnosti neosvědčí nebo nebude vyhovovat, půjde ho v rámci služby bez udání důvodu poslat zpět. Lhůta na vrácení v rámci Zkušebky je 60 dní, přičemž Alza zajistí bezplatný odvoz a zákazníkovi vrátí peníze za zboží.

Podmínkou vrácení je předat dopravci zboží nepoškozené, dobře zabalené a ideálně v původním balení. V rámci pilotního provozu je možné službu využít pouze dvakrát na každou registraci.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: © mrgarry - Fotolia.com

Komentáře