Alza.cz je vítězkou soutěže ShopRoku 2014

Nákupní rádce Heureka oznámil výsledky hlasování letošního ročníku soutěže nejlepších e-shopů. V kategorii Výpočetní a telekomunikační technika zvítězila Alza.cz, která zároveň získala Cenu kvality, tj. absolutní prvenství v soutěži.

Alza.cz je vítězkou soutěže ShopRoku 2014Uživatelé nákupního portálu Heureka.cz zvolili vítěze soutěže ShopRoku 2014. Cenu popularity získal s největším počtem hlasujících internetových uživatelů e-shop LevneElektro.cz a Cenou Heureky odměnila odborná porota e-shop Namaslujsihracku.cz.

Absolutním vítězem ze všech šestnácti kategorií v Ceně kvality se však v letošním roce stala Alza.cz .

V hlasování rozhodovaly dotazníky vyplněné v období od 1. 9. 2013 do 30. 9. 2014. Cena popularity je cenou všech internetových uživatelů, kteří v průběhu srpna a září 2014 hlasovali pro svůj oblíbený obchod prostřednictvím hlasovacího formuláře na stránkách soutěže ShopRoku.cz.

Soutěž Shoproku si klade za cíl ocenit a vyzdvihnout ty nejkvalitnější e-shopy na českém internetu. Výsledky soutěže jsou pro nové zákazníky znamením, že je e-shop důvěryhodný a že se nemusí bát v něm nakoupit. Zároveň je to skvělá zpětná vazba pro samotné e-shopy,“ uvedl Tomáš Braverman, ředitel nákupního portálu Heureka.cz.

Další informace a výsledky jednotlivých kategorií najdete na stránkách ShopRoku.cz.

Zdroj: Heureka.cz

Úvodní foto: Heureka.cz

Komentáře