Alza.cz a Balikobot.cz zahajují spolupráci, rozšiřují přístupnost sítě AlzaBoxů

Subjekty spolupracující s Balíkobotem, jenž provozuje platformu Lockers.ai, nově dostávají k dispozici přes 1 000 nových výdejních míst čítajících přes 100 000 výdejních schránek.

Alza.cz a Balikobot.cz zahajují spolupráci, rozšiřují přístupnost sítě AlzaBoxůInternetový prodejce Alza.cz ve spolupráci s integrátorem Balíkobot provozujícím platformu Lockers.ai oznámil, že zpřístupňuje kapacitu sítě AlzaBoxů dopravcům i zájemcům z řad e-shopů.

Všichni partneři napojení na Balíkobot a zákazníci tisíců e-shopů v Česku i na Slovensku si tak podle Alzy mohou nechat své zásilky doručit do sítě boxů s více než 100 tisíci výdejními schránkami rozmístěnými napříč oběma zeměmi.

Spolupráce obou firem si klade za cíl zkvalitnit doručovací služby zejména zákazníkům e-shopů, ale i všem ostatním zákazníkům více než 2 500 subjektů spolupracujících s technologicko-logistickým integrátorem Balíkobot.

Zákazníci stále více upřednostňují osobní vyzvedávání objednávek, zejména kvůli časové svobodě, bezpečnosti a možnosti volby,“ vysvětluje Jan Moudřík, ředitel expanze a facility managementu Alza.cz.

Toto unikátní spojení zrychlí pro naše partnery doručení a rozšíří počet míst, kde si jejich zákazníci mohou zboží vyzvednout podle svých časových možností, bez čekání a bez omezení otevírací dobou,“ říká Martin Coufal z Lockers.ai.

Během jara jsme AlzaBoxy úspěšně integrovali do Lockers.ai a všechny funkcionality testovali, nyní je postupně spouštíme tak, aby na podzim bylo přes Lockers.ai dostupných všech plánovaných 1 500 AlzaBoxů s jejich 150 tisíci výdejními schránkami,“ upřesnil.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Alza.cz

Komentáře