Altron spouští vlastní zálohovací službu aCloud Backup

Zákazníci Altronu budou moci nově využít zálohovací služby postavené na řešeních společnosti Veeam. Altron nabízí standardní balíčky s kapacitou od 1 do 100 TB, zákazník však může uzavřít i individuální dohodu a zvolit si počet serverů podle své potřeby.

Altron spouští vlastní zálohovací službu aCloud BackupSpolečnost Altron ukončila pilotní provoz služby aCloud Backup a převedla ji do komerčního plného provozu. Novinka je určena k zálohování firemních dat a celých virtuálních serverů ve vyhrazené infrastruktuře Altronu.

Prostřednictvím služby aCloud Backup chce Altron nabídnout zákazníkům možnost efektivního zálohování velkých objemů dat mimo jejich infrastrukturu a přistupovat k nim pomocí šifrovaného spojení.

Data se nacházejí v chráněném prostoru datového centra Altron, kde jsou zašifrována a přístup k nim má pouze zákazník. Služba je postavena na technologiích od společnosti Veeam s dostupností 99,9 % a je zastřešena dohledovým centrem.

Služba je standardně dostupná v kapacitách do 1 do 100 TB, ale k dispozici je i možnost individuální dohody s možností zvolit si počet zálohovaných serverů podle potřeby. Cena začínají na 743 Kč v závislosti na konfiguraci.

Zdroj: Altron
Úvodní foto: Altron

Komentáře