Also je distributorem spotřebního materiálu HP na českém a slovenském trhu

Portfolio spotřebního materiálu HP, jež čítá inkousty, tonery i papír, bude distribuováno z nového skladu společnosti Also v Brně. Distributor chystá pro partnery i související promoakce a doplňkové programy.

Also je distributorem spotřebního materiálu HP na českém a slovenském trhuSpolečnost Also oznámila, že rozšířila svoji distribuci spotřebního materiálu HP pro Českou a Slovenskou republiku. Prostřednictvím dceřiné společnosti Also Czech Republic bude distribuovat kompletní portfolio HP spotřebního materiálu.

Na základě logistického a skladového systému Also Group se společnost zaručuje za dobrou dostupnost originálního spotřebního materiálu HP včetně rychlého dodání z nového skladu Also v Brně. Pro zákazníky budou připraveny též různé promo akce a programy pro autorizované partnery HP.

Jsme velmi rádi, že naši současnou produktovou nabídku výrazně posílíme, spolu se společností HP, rozšířením podpory pro české a slovenské obchodní partnery,“ uvedl ředitel Also Czech Republic Ondřej Radovnický.

Díky novému kontraktu s HP a doplňkovým službám ALSO v oblastech, jako jsou IT-řešení, cloudové služby nebo IoT, můžeme rozvíjet distribuční obchodní model ve všech aspektech, které nová éra a její trend směřující k virtuální realitě vyžaduje,“ doplnil.

Zdroj: Also

Úvodní foto: © maxoido - Fotolia.com

Komentáře