Alexey Reshtenko nastoupil do JetBrains jako viceprezident pro obchod

Zkušený manažer si do JetBrains přináší zkušenosti s vysokými pozicemi ve společnosti Microsoft a Schneider Electric. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj obchodního týmu a globální partnerské sítě.

Alexey Reshtenko nastoupil do JetBrains jako viceprezident pro obchodSpolečnost JetBrains přivítala novou posilu do své pražské globální centrály. Stal se jí zkušený manažer Alexey Reshtenko, který do firmy nastoupil na pozici obchodního viceprezidenta pro regiony EMEA a APAC.

Mezi jeho hlavní cíle bude patřit expanze geografického pokrytí společnosti, vytváření silné sítě partnerů a budováním obchodního týmu poskytujícího zákaznické služby pro téměř celý svět.

Reshtenko přišel do JetBrains ze společnosti Schneider Electric a přináší si také zkušenosti z patnáctiletého působení v řadách Microsoftu, kte dohlížel na expanzi společnosti v Rusku a později se stal generálním ředitelem pobočky v Kazachstánu.

Alexey Reshtenko je absolventem státní univerzity telekomunikací v Petrohradě. Ve svém volném čase se věnuje sportu, nejraději běhu či triatlonu.

Zdroj: JetBrains

Úvodní foto: JetBrains

Komentáře