Aleš Komárek posiluje tým Lenovo DCG ve společnosti Tech Data

Zkušený odborník Komárek do Tech Daty přichází ze společnosti DNS, kde se specializoval na produkty architektury x86. Řadu let pracoval i ve firmě IBM.

Aleš Komárek posiluje tým Lenovo DCG ve společnosti Tech DataSpolečnost Tech Data oznámila, 1. 2. 2021 jmenovala Aleše Komárka novým product managerem v divizi Lenovo DCG. Tým podle firmy tímto krokem upevňuje pozici největšího a nejsilnějšího týmu Lenovo DCG v České republice.

Komárek posiluje tým Michala Rosáka v rámci divize Lenovo Tech Data CZ. Má ze sebou 16 let zkušeností ve společnosti IBM a 8 let ve společnosti DNS. V obou se věnoval produktům architektury x86.

Tyto produkty představují dvě třetiny mého profesního života. Když Lenovo kupovalo System x divizi IBM, říkal jsem, možná s trochou nadsázky, že z ní udělá jedničku na trhu. V úspěch věřím doteď a chci toho být součástí,“ uvedl k jmenování Komárek.

S Alešem se známe řadu let ještě z jeho působení v IBM. Jsem rád, že ho můžeme přivítat v našem týmu a věřím, že nám pomůže s dalším růstem technologií Lenovo. V tuto chvíli skutečně disponujeme největším týmem v České republice,“ doplnil Rosák.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře