Aleš Hok je novým obchodním ředitelem ve společnosti Zebra systems

Na nové pozici bude dohlížet zejména na rozvoj partnerské sítě a strategický rozvoj obchodu všech značek, které Zebra systems distribuuje. Ve společnosti působí od roku 2006.

Aleš Hok je novým obchodním ředitelem ve společnosti Zebra systemsSpolečnost Zebra systems oznámila, že jejím novým obchodním ředitelem se stal Aleš Hok. Ten v Zebře doposud působil jako konzultant a vedoucí týmu softwarových řešení značky Acronis.

Hok bude zodpovědný za rozvoj partnerské sítě, hledání obchodních příležitostí a strategický rozvoj obchodu všech značek, které společnost distribuuje – tedy Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda a SolarWinds MSP.

Hok pracuje ve společnosti Zebra systems od roku 2006, kdy začal jako pracovník technické podpory Acronis a v roce 2010 přešel na pozici konzultanta softwarových řešení Acronis, jež zastával do konce minulého roku.

Jeho hlavní doménou je zálohování a ochrana dat provozovaných v jakémkoliv prostředí, disaster recovery, zajišťování obchodní kontinuity a komplexní kybernetická ochrana. 

Aleš během bezmála 15 let v naší firmě významným způsobem přispěl k tomu, že značka Acronis je na českém a slovenském trhu vnímána jako jeden z hlavních hráčů na trhu kybernetické ochrany,“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems.

Pevně věřím tomu, že jeho obchodní zkušenosti a odborné znalosti pomohou pozvednout na podobnou úroveň i ostatní značky v našem portfoliu,“ doplnil.

Zdroj: Zebra systems

Úvodní foto: Zebra systems

Komentáře