Alef získal cenu NetApp Partner roku 2020 pro region EMEA

Společnost byla oceněna za výsledky v kategorii Service Partner roku EMEA. Podle NetAppu prokázala schopnost rozvíjet pokročilé technické dovednosti v celém portfoliu výrobce.

Alef získal cenu NetApp Partner roku 2020 pro region EMEASpolečnost Alef získala cenu NetApp Partner Excellence Award a stala se service partnerem roku pro region EMEA. Program byl poprvé organizován virtuálně a přinesl uznání uchazečům o ocenění v dobách, kdy jsou fyzické schůzky stále náročné.

Ocenění Partner Excellence Awards každoročně získávají partneři, kteří vynikají ve výkonnosti podnikání a díky své schopnosti inovovat a zvyšovat kvalitu služeb jsou klíčovými přispěvateli do NetApp Unified Partner Programu v regionu EMEA.

Společnost Alef získala ocenění za vynikající výsledky v kategorii Service Partner roku EMEA díky schopnosti rozvíjet pokročilé technické dovednosti v celém portfoliu NetApp, aby našim partnerům a zákazníkům poskytla nejlepší zážitek.

NetApp je pro nás jedním z nejdůležitějších partnerů a velmi si vážíme ocenění, které Alef získal. Věříme, že dlouhodobá investice do technických a obchodních zdrojů je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit profesionální VAD pro naše partnery a prodejce,“ uvedl Milan Zinek, generální ředitel skupiny Alef.

Toto ocenění nás ujišťuje, že naše práce je viditelná na trhu a naše vzájemná spolupráce s NetApp a našimi partnery v celém regionu EMEA funguje dobře,“ doplnil.

Zdroj: Alef

Úvodní foto: Alef

Komentáře