Alef je oficiální distributorem řešení od F5 Networks

V portfoliu českého distributora se objeví komplexní platforma Big-IP sloužící k řízení a zabezpečení aplikací. Díky své flexibilitě a škálovatelnosti je toto řešení vhodné pro organizace všech velikostí.

Alef je oficiální distributorem řešení od F5 NetworksSpolečnost Alef Distribution CZ oznámila, že se stala oficiálním distributorem společnosti F5 Networks na českém trhu. Svým zákazníků tam Alef nabídne portfolio řešení pro bezpečnou distribuci a řízení komunikačního provozu aplikací.

F5 Networks vyvíjí platformu Big-IP, která disponuje technologiemi zajišťujícími dostupnost a rozložení zátěže aplikací, SSL akceleraci, webový aplikační firewall, ochranu před L4/L7 DDOS útoky či bezpeční přístup a autentizaci k aplikacím.

Díky variabilitě platformy, která je k dispozici ve fyzické, modulární i virtuální podobě, mohou řešení F5 Networks využívat prakticky libovolní podnikové zákazníci od menších organizací až po velké korporátní klienty ze segmentů financí, maloobchodu či telekomunikací.

O vytváření obchodní a komunikační strategie a akvizici nových zákazníků pro řešení F5 Networks se bude v Alefu starat obchodník Martin Geisler.

Zdroj: Alef Distribution CZ

Úvodní foto: Alef Distribution CZ

Komentáře