Alef Distribution je exkluzivním distributorem NetAppu pro střední a východní Evropu

Dohoda o výhradní distribuci produktů společnosti NetApp je účinná od 1. 5. 2019 a vztahuje se vedle zemí střední a východní Evropy i na Řecko, Kypr a Maltu.

Alef Distribution je exkluzivním distributorem NetAppu pro střední a východní EvropuSpolečnost Alef Distribution ze skupiny Alef Group oznámila, že se stala jediným výhradním distributorem produktů společnosti NetApp v regionu CEE a části středomořské Evropy. Dohoda je účinná od 1. 5. 2019.

Distributor uvádí, že nová spolupráce je součástí strategie, jejímž cílem je posílit úlohu distributorů a partnerů NetAppu v regionu EMEA a poskytovat zákazníkům ve střední a východní Evropě služby a řešení pro hybridní cloud.

Spolupráce dvou společností posílí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, ve Slovinsku, v Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Rozšiřuje se také na část středomořské Evropy, konkrétně na Bulharsko, Řecko, Kypr a Maltu.

Jmenovali jsme Alef Distribution na základě naší historie úspěšného partnerství, stejně jako na základě jejich odborné znalosti v oboru a na tomto trhu,“ řekl Kristian Kerr, viceprezident NetApp, Partners & Pathways EMEA.“

Společně budeme předními hybridními a multicloudovými experty pro naše zákazníky, kteří budou pomáhat lidem a zároveň tvoří ziskové a předvídatelné prostředí, ve kterém mohou podniky prosperovat,“ dodal.

NetApp je pro nás jedním z nejdůležitějších partnerů a tuto spolupráci velmi oceňujeme. Pomáhá skupině Alef poskytovat komplexní služby od analýzy, návrhu, implementace až po profesionální komplexní řešení,“ uvedl Milan Zinek, šéf Alef Group.

Zdroj: Alef Distribution

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře