Alcatel OneTouch se přejmenoval na Alcatel a ukázal nové logo

Značka se nově bude prezentovat jednodušším názvem odkazujícím k tradici Alcatelu, který představil svůj první mobil již počátkem 90. let.

Alcatel OneTouch se přejmenoval na Alcatel a ukázal nové logoZnačka mobilních zařízení Alcatel OneTouch oznámila, že už není Alcatel OneTouch a vrací se k původnímu jménu Alcatel. Zároveň s tím představila nové logo, se kterým chce lépe oslovit svou cílovou skupinu, tedy generaci mladých lidí.

Společnost představila své první mobilní telefony již v roce 1993. Název OneTouch se poprvé objevil jako součást názvu produktu při uvedení modelu OneTouch Easy v roce 1997. Tyto dva názvy byly zkombinovány a v roce 2011 z nich vznikla značka Alcatel OneTouch.

Alcatel při návratu k původnímu názvu vytvořil nové logo, které je podle společnosti jednoduché, autentické a zábavné. Element bubliny v „áčku“ uprostřed slova „symbolizuje pevné přesvědčení společnosti o tom, že musí naslouchat zákazníkům naslouchat a přinášet jim takové inovace, které jsou pro ně přínosem“.

Alcatel již pod novou značkou a logem představil dvojici prémiových chytrých telefonů se symetrickým designem - Idol 4 a Idol 4S.

Zdroj: Alcatel

Úvodní foto: Alcatel

Komentáře