Akyga spustila on-line vyhledávač adaptérů pro notebooky

Ztráta či rozbití napájecího kabelu je nepříjemnost a ne vždy se vůbec uživateli podaří sehnat náhradní originální či kompatibilní kabel. Akyga to chce resellerům i koncovým uživatelům usnadnit.

Akyga spustila on-line vyhledávač adaptérů pro notebookyVýrobce počítačového příslušenství, společnost Akyga, nyní zveřejnila výsledek své mnohaměsíční snahy a analýzy velkého množství dat – on-line konfigurátor, pomocí nějž lze rychle nalézt kompatibilní AC adaptér k různým notebookům.

Vyhledávat mezi adaptéry Akyga je možné nejen zadáním značky a modelu notebooku, lze také vyplnit parametry požadovaného adaptéru, jako je napětí, proud či velikost jacku.

Konfigurátor pracuje s databází, jež momentálně obsahuje více než 10 000 modelů laptopů 40 různých značek, pro něž Akyga vyrábí alternativní napájecí kabely. Data z vyhledávání od uživatelů jsou zpětně analyzována a použita pro další rozvoj nabídky.

Akyga se nespoléhá na hotová řešení a jiné on-line vyhledávače, ale vytváří svou vlastní databázi, k jejímuž využití chce nově přizvat i všechny uživatele na adrese www.akyga.com/app_products_sea... v české verzi pak zde.

Výhradním distributorem značky Akyga pro český trh je Asbis CZ, v případě dotazů mohou uživatelé kontaktovat produktového manažera Lukáše Novotného na e-mailu novotny@asbis.cz.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Akyga

Komentáře