Akvizice Reflexion Networks přináší Sophosu ochranu e-mailu v cloudu

Společnost Sophos oznámila převzetí firmy Reflexion Networks, dodavatele ochrany elektronické pošty pro cloudová prostředí, archivace a šifrování e-mailů a služeb pro zajištění kontinuity podnikání.

Akvizice Reflexion Networks přináší Sophosu ochranu e-mailu v clouduAkvizice Reflexion Networks umožní společnosti Sophos rozšířit platformu Sophos Cloud, integrovanou firemní cloudovou konzoli určenou ke správě bezpečnosti, o cloudovou ochranu elektronické pošty. Zákazníci tak budou mít k dispozici firemní e-mailovou ochranu v podobě jednoho řešení.

Řešení Reflexion Total Control blokuje spamy a viry před tím, než se dostanou do firemní síťové infrastruktury. Archivační, vyhodnocovací a obnovovací služby umožňují odhalení škodlivého softwaru a šifrování má zajistit, aby e-mailová komunikace byla čitelná pouze pro oprávněné příjemce.

Společnost má navíc ve svém portfoliu i služby pro oblast kontinuity podnikání, které se starají o zajištění nepřetržité komunikace v případě výpadků.

Bezpečnostní platforma Sophos Cloud uvedená na trh v polovině roku 2013 nabízí v podobě jediné integrované konzole hostované v prostředí cloudu ochranu koncových bodů, správu a zabezpečení mobilních zařízení, ochranu serverů i technologii využívání seznamu důvěryhodných aplikací (whitelisting).

Díky integraci této technologie s platformou Sophos Cloud doplní Reflexion naše řešení pro ochranu elektronické pošty a IT profesionálové získají možnost volby mezi prostředím cloudu a využitím klasického licenčního modelu on-premise,“ uvedl v oznámení Bill Lucchini, hlavní viceprezident divize Sophos Cloud Security.

Společnost Reflexion Networks sídlí v americkém Woburnu a má více než 17 000 zákazníků z celého světa. Cloudové služby této společnosti prodávají každý měsíc více než dva tisíce poskytovatelů řízených služeb (MSP).

Zdroj: Sophos
Úvodní foto: Sophos, Reflection Networks

Komentáře