Akvizice byla dokončena, Veracomp definitivně patří Exclusive Networks

Distributor bude v blízké budoucnosti přejmenován na Exclusive Networks (CEE). Nový předseda představenstva Veracompu bude reportovat přímo seniornímu viceprezidentovi Exclusive Networks pro CEE.

Akvizice byla dokončena, Veracomp definitivně patří Exclusive NetworksSpolečnost Veracomp oznámila, že dokončila prodej celé své distribuční sítě společnosti Exclusive Networks. Smlouva o prodeji Veracompu byla podepsána v září 2020. Uzavření této transakce podléhalo několika podmínkám, včetně souhlasu Evropské komise.

S nyní již schválenou akvizicí rozšířila společnost Exclusive Networks své globální zastoupení, počet zaměstnanců i provozní příjmy.

Získáváme tímto způsobem jedinečnou příležitost k úspěchu ve střední a východní Evropě. Nepochybně využijeme silné obchodní základy i soudržnou organizační kulturu společnosti Veracomp, “ řekl Jasper Trolle, generální ředitel Exclusive Networks.

Společnost Veracomp, založená v roce 1991 v Polsku, je distributorem ICT řešení více než 140 výrobců. Prozatím pokračuje v činnosti pod značkou Veracomp a bude v blízké budoucnosti přejmenována na Exclusive Networks (CEE).  

Nový předseda představenstva společnosti Veracomp, Mariusz Kochański, se stane také generálním ředitelem nového regionu Exclusive Networks CEE a reportovat výsledky bude přímo Gerardu Allisonovi, SVP EMEA.

Budeme pokračovat v rozvoji podnikání způsobem, který zajistí značnou samostatnost a svobodu spolupráce – tento přístup nás také přesvědčil, abychom se stali součástí skupiny Exclusive Networks,“ vysvětlil Kochański.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře