Agora DMT získala alkohol testery BACtrack do výhradní distribuce

Společnost Agora DMT oznámila získání výhradní distribuční smlouvy na alkohol testery BACtrack s platností pro Českou republiku a Slovensko.

Agora DMT získala alkohol testery BACtrack do výhradní distribuceAlkohol testery BACtrack, na které Agora získala výhradní kontrakt, naskladní v průběhu dvou až tří týdnů.

V nejbližší době se objeví v prodejní síti tři modely: BACtrack Mobile, BACtrack Vio a BACtrack S80 Pro v cenovém rozpětí 1 900 – 4 000 Kč s DPH.

Distributor také slíbil, že začátkem roku 2015 zajistí u Českého metrologického institutu zkušební certifikát pro stanovená měřidla (zákonem respektované alkohol testery). Po certifikaci profesionální řady alkohol testerů BACtrack bude možné použít měření jako důkazní materiál ve firmách, policejních složkách a v dalších institucích.

Agora DMT uvádí, osobní alkohol testery BACtrack jsou cenově dostupné, přitom profesionální řada je schválena pro použití v amerických policejních složkách.

Profesionální alkohol tester BACtrack S80 Pro má čtyřmístný LCD displej zobrazující výsledky testů, které provádí na senzoru s palivovým článkem Xtend. Ten má poskytnout zvýšenou lineární přesnost měření v rozsahu 0–4 ‰ (přesnost +/− 0,05 ‰) a delší životnost baterie.

Osobní alkohol testery BACtrack Mobile a BACtrack Vio lze spojit s mobilními zařízeními s operačními systémy Android a iOS. Ukládají a uchovávají naměřené hodnoty, volitelně i s fotografiemi, poznámkami a záznamy o konzumaci.

Naměřené hodnoty může uživatel přes aplikaci BACtrack sdílet s přáteli přes zprávy a zveřejňovat příspěvky na sociálních sítích. Agora uvádí, že model BACtrack Mobile patří mezi nejmenší, nejlehčí a nejelegantnější alkohol testery na trhu.

Zdroj: Agora DMT
Úvodní foto: Agora DMT, BACTrack

Komentáře