Agora DMT ukončí distribuci Sony Mobile

Specializovaný distributor, společnost Agora DMT, oznámila partnerům, že od 1. 1. 2015 ukončuje spolupráci s českým zastoupením Sony Mobile.

Agora DMT ukončí distribuci Sony MobileJako důvod pro ukončení distribuce mobilních telefonů a příslušenství značky Sony uvádí Agora DMT dlouhodobě slabou ziskovost.

K tomuto kroku jsme se po důkladném zvážení rozhodli kvůli dlouhodobě záporné profitabilitě značky,“ uvedl distributor v e-mailu partnerům.

Marketingový manažer společnosti Agora DMT dodal, že do konce roku 2014 bude distributor zajišťovat standardní dodávky, kompletní portfolio a marketinkovou podporu ve spolupráci s českým zastoupením.

Na veškeré zboží prodané do 31. 12. 2014 bude Agora také zajišťovat standardní reklamace v standardní zákonné lhůtě 24 měsíců.

Sony z nabídky Agory nezmizí

Agora DMT bude i po ukončení více než desetiletého kontraktu od 1. 1. 2015 nadále ve spolupráci s tuzemskými i evropskými distributory nabízet svým zákazníkům mobilní telefony a příslušenství Sony.

Naším cílem je nabízet takové komodity či služby, které přinesou profit všem, kteří jsou zainteresovaní na cestě produktu ke koncovému zákazníkovi,“ dodal distributor v oznámení.

Zdroj: Agora DMT

Úvodní foto: Sony

Komentáře