Agora DMT přináší na český trh řešení NextDrive Plug pro chytré domácnosti

První vlaštovka z portfolia značky NextDrive na českém trhu umožňuje vzdálené propojení telefonů a tabletů s USB příslušenstvím. Uživatelé si tak mohou vytvořit vzdálené prostředí osobního cloudu, sdílet složky, streamovat hudbu nebo si zálohovat soubory.

Agora DMT přináší na český trh řešení NextDrive Plug pro chytré domácnostiSpolečnost Agora DMT se stala zatím jediným distributorem řešení NextDrive Plug na českém trhu. Jedná se o miniaturní počítač, který umožňuje bezdrátové připojení USB příslušenství k telefonům, tabletům a notebookům. Novinka umožní snadné sdílení složek, vytvoření osobního cloudového úložiště, zálohování fotografií, streamování hudby i videa a mnoho dalšího.

NextDrive Plug ve formě malé krabičky funguje s příslušnou mobilní aplikací prostřednictvím Wi-Fi, příp. 3G/LTE internetového připojení. Bezdrátově spojí uživatelův telefon či tablet s USB příslušenstvím, jako jsou USB externí pevné a flash disky, UVC webové kamery či externí CD-ROM mechaniky.

Zapojením NextDrive Plug do elektrické zásuvky třeba v obývacím pokoji získá uživatel přístup k připojenému USB příslušenství téměř odkudkoliv přes Wi-Fi nebo mobilní připojení. Podmínkou je využití aplikace NextDrive Connect pro iOS nebo Android.

NextDrive Plug je první z řady vysoce kvalitních technologií NextDrive pro chytré domácnosti, které bychom rádi v příštích měsících nabídli prostřednictvím svých obchodních partnerů zákazníkům v České republice i na Slovensku,“ uvedl David Hloušek, obchodní ředitel společnosti Agora DMT.

Zdroj: Agora DMT

Úvodní foto: Agora DMT

Komentáře