AEE MagiCam se přejmenovalo na AEE cams

Společnost AEE Technology se rozhodla rebrandovat, aby její nabídka byla pro zákazníky srozumitelnější, a uvedla novou řadu kamer.

AEE MagiCam se přejmenovalo na AEE camsAkční kamery dříve označované jako MagiCam budou nyní na trhu pod značkou AEE cams. Divize dronů a UAV nově nese název AEE drones.

Zároveň AEE cams přichází s novou řadou akčních kamer, které mají oproti předchozí nový design, hardware, aplikaci a další funkce, jako jsou pre-video či auto slow-motion záběry.

Nová generace kamer s označením Lyfe zatím zahrnuje dva modely: nejvyšší model Lyfe Titan s nativním rozlišením 4K při snímkové frekvenci 30 fps a model Lyfe Silver s Full HD rozlišením při 60 fps, podporuje ale i vyšší rozlišení.

Nová generace kamer AEE je lehčí a kompaktnější než předchozí - váží 67 gramů, tedy o čtvrtinu méně, a celkové rozměry jsou 52 x 40 x 26 milimetrů. 

Oba modely jsou dodávány se shodným příslušenstvím včetně ochranného pouzdra, vodotěsného až do hloubky 40 metrů a rámečku pro natáčení videí z ruky. Základní balení také obsahuje dva 3M nalepovací držáky, rychloupínací systém fast plug-in kompatibilní s libovolným příslušenstvím nejen značky AEE, hadřík na čistění objektivu, nabíjecí micro USB kabel a vložky proti mlžení vhodné při potápění.

Veškeré nastavení kamery se provádí na 1,8" dotykovém LCD. Součástí jsou bezdrátové moduly WiFi a Bluetooth a podpora vysokorychlostních Micro SD karet UHS-I s kapacitou až 64 GB. 

Distributorem značky v ČR je elem6.

Zdroj: elem6
Úvodní foto: AEE

Komentáře