AEC získala certifikaci Service Delivery Provider pro McAfee DLP

Certifikace pro McAfee DLP platí pro český a slovenský trh a přinese zákazníkům i dalším partnerům možnost lokálních implementací bez potřeby zahraniční podpory.

AEC získala certifikaci Service Delivery Provider pro McAfee DLPSpolečnost AEC získala certifikaci Service Delivery Provider – McAfee DLP pro český a slovenský trh. Vzniká tak alternativa k povinnému objednání zahraniční podpory (Professional Services) přímo od výrobce McAfee.

AEC je díky certifikaci oprávněna poskytovat služby pro implementace a nasazení produktové řady McAfee DLP lokálně.

Hodinová sazba místních security specialistů je v porovnání se zahraničními techniky McAfee výrazně nižší. Navíc odpadají další náklady spojené například s cestováním. Neméně důležitou výhodou pro klienty je snadnější komunikace v českém a slovenském jazyce,“ vysvětluje zajímavost obchodní partner v oznámení.

AEC uvádí, že s ohledem na změnu obchodní strategie společnosti McAfee a následné omezení teritoriálního zastoupení je společnost připravena firemním klientům nadále zajišťovat podporu pro všechna bezpečnostní řešení.

Zároveň rádi podpoříme ostatní partnery McAfee, kteří implementují řešení DLP a nabídneme jim dodávku Professional services pro jejich projekty,“ dodal v oznámení Jan Rulíšek, sales director AEC.

Technologii McAfee nabízí AEC již od samotného založení společnosti. První smlouvu s AEC podepisoval již v roce 1991 přímo John McAfee. Pro získání statusu Service Delivery Provider bylo nezbytné složit předepsaný počet technických certifikací a doložit formální náležitosti z řízení security projektů.

Zdroj: AEC

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře