AEC provedlo personální změny, kyberbezpečnostní centrum vede Karel John

Novou šéfkou risk & compliance division v AEC se stala Karin Gubalová, obchodním ředitelem společnosti se stal Michal Šimek.

AEC provedlo personální změny, kyberbezpečnostní centrum vede Karel JohnSpolečnost AEC oznámila trojici personálních změn. Novým šéfem Cyber Defense Centra se stal Karel John, na pozici head of risk & compliance division nastoupila Karin Gubalová a novým sales directorem byl jmenován Michal Šimek.

Aktuální personální změny v AEC odrážejí její rostoucí potenciál a korespondují s dlouhodobě deklarovanou snahou vychovávat nové talenty a získávat perspektivní odborníky,“ komentoval dění ve společnosti její ředitel Tomáš Strýček.

Stávající i noví kolegové u nás mají díky nastavenému kariérnímu systému a špičkovým podmínkám příležitost k rychlému profesnímu růstu. Zastávají stále zodpovědnější funkce a podílejí se na atraktivních projektech pro klienty z celého světa,“ dodal.

Karel John

Karel John má za sebou více než 25 let zkušeností v oblasti IT včetně vedení a řízení týmů. Před povýšením v AEC pracoval přes rok na obchodní pozici, dříve působil ve společnosti IBM Česká republika či ve státní správě.

Za svůj hlavní úkol v nové funkci považuji plynule navázat na dlouhodobé budování výjimečné pozice značky CDC na trhu a samozřejmě zvyšovat ve spolupráci s ostatními divizemi AEC úroveň kybernetické bezpečnosti pro stávající i nové zákazníky,“ uvedl John ke jmenování.

John absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, má dceru Nicole, aktivně hraje tenis a golf. Mezi jeho záliby patří objevování kulinářských tajů středomořské kuchyně a dobrého vína.

Karin Gubalová

Karin Gubalová, nová šéfka risk & compliance division v AEC disponuje rozsáhlými zkušenostmi z finančního a energetického sektoru. K jejím hlavním profesním zájmům patří témata security governance, risk management a vzdělávání uživatelů.

Je absolventkou Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenské technické univerzity v Bratislavě, držitelkou řady klíčových oborových certifikací, členkou organizace ISACA a působí i jako stálá spolupracovnice časopisu DSM.

Na novém postu bude pokračovat v budování kompetencí týmu a spolu s kolegy odpovídajícím způsobem reagovat na výzvy, ale i hrozby, které přinášejí nové technologie. Ve volném čase cestuje, chodí po horách a ráda si odpočine při pletení.

Michal Šimek

Michal Šimek, jenž se v AEC nově ujal vedení obchodního oddělení, má rozsáhlé zkušenosti s řízením obchodních týmů a partnerských prodejních kanálů v korporátních a private equity společnostech.

Od roku 1990 pracoval na různých obchodních a manažerských pozicích napříč celou řadou sektorů. Od roku 2011 působil jako konzultant v oblastech řízení prodeje, nastavování prodejních procesů a zvyšování výkonnosti obchodních týmů.

Šimek vystudoval obor Strategický management na Brno International Business School. Má certifikace pro koučink a mentoring obchodníků a certifikace CIMA A a CIMA B v marketingu. Ve volném čase se věnuje rodině, s níž nejraději sportuje a cestuje.

Zdroj: AEC
Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com

Komentáře