Adrian McDonald vede aktivity Dell Technologies v regionu EMEA

Jako prezident Dell Technologies pro EMEA bude dohlížet na veškeré obchodní aktivity společnosti v regionu a pomáhat zdejším klientům, jak dosáhnout úspěchu pomocí investic do moderních technologií.

Adrian McDonald vede aktivity Dell Technologies v regionu EMEASpolečnost Dell Technologies oznámila, že s účinností od 3. 2. 2020 se prezidentem pro region EMEA stane Adrian McDonald. Z nové pozice bude řídit veškeré obchodní aktivity Dellu včetně PC, serverů, úložišť a služeb v regionu.

McDonald má více než 30 let zkušeností v oboru IT. Svěřenému regionu dle společnosti dobře rozumí – dříve žil a působil na vedoucích pozicích v řadě významných měst, např. v Miláně, Curychu, Vídni či Londýně.

Díky tomu má podle nejvyššího vedení firmy nejlepší předpoklady vést společnost Dell Technologies v regionu EMEA a asistovat a radit zdejším klientům, jak dosáhnout úspěchu v digitální éře pomocí investic do moderních technologií.

McDonald bude i jako prezident Dell Technologies pro region EMEA nadále zastávat pozici globálního lídra programu zaměstnaneckých zájmových skupin Mosaic, který podporuje kulturní inkluzi a pomáhá využít přínosů kulturních odlišností.

Zdroj: Dell Technologies

Úvodní foto: Dell Technologies

Komentáře