Adastra koupila 50% podíl v kreativní agentuře Proboston

Společnost Adastra chce prostřednictví akvizice agentury Proboston urychlit digitální transformaci firem skrze úzké provázání technologické, marketingové a komunikační strategie. Pomoci to má jak samotným firmám, tak jejich koncovým zákazníkům.

Adastra koupila 50% podíl v kreativní agentuře ProbostonTechnologická a konzultační společnost Adastra Group oznámila koupi 50% podílu v kreativní agentuře Proboston. Svým klientům chce díky tomuto kroku kromě služeb souvisejících s digitální transformací nově nabídnout i marketingovou a kreativní strategii.

Proboston bude i nadále působit na trhu jako samostatný subjekt, zároveň se integruje do organizační struktury Adastry v rámci byznysových řešení. Úzká provázanost technologií s marketingovou a komunikační strategií podle Adastry urychlí digitalizační procesy.

Našim zákazníkům dodáváme všechny klíčové IT kompetence, ale často je nejtěžší najít efektivní způsob, jak nové digitální služby využít v adresné, efektivní i kreativní komunikaci směrem k jejich klientům,“ uvedl Pavel Kysela, generální řieditel Adastra ČR.

Podílem v Probostonu Adastra potvrzuje celosvětový trend velkých hráčů na trhu IT a pro své zákazníky se stává one-stop-shop partnerem,“ dodal Kysela s tím, že pro úspěch digitalizace je nutné nezbytné její kladné přijetí jak interně, tak externě.

Zdroj: Adastra ČR

Úvodní foto: Adastra Group

Komentáře